Yem Grubu

Yem Grubu

Matlı, yetiştiricilerinin daha çok kazanması için müşteri odaklı hizmetler sunmaya ve ürün kalitesinden taviz vermeden yüksek verim ve yüksek kazanç yaratmaya devam ediyor.

Doğru rasyon ile üreticilerin kazançlarını arttırmaları için gerekli olan kaliteli ürünü uygun fiyatla sunmayı hedefleyen Matlı, Türkiye ve dünya tarım borsalarını yakından izlerken, yurt içinde ve yurt dışındaki etkin ve profesyonel çözüm ortaklarıyla dünyanın dört bir yanından ham madde tedariki sağlıyor.

Sağladığı ham maddeyi kendi entegrasyonunun yanı sıra, yem sektörünün kullanımına da sunan ve kaliteli ürünün kaliteli ham maddeyle mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Matlı, ham madde kaynakları ve çeşitleri konusunda sürekli araştırmalar yapıyor. Yüksek teknolojiyle donatılmış laboratuvarları sayesinde alternatif ham madde seçenekleri ve gelişmiş proseslerle ürün analizleri yapıyor.

9 fabrikası ile Türkiye’nin her bir köşesine yem gönderebilen Matlı; büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı yemlerinin yanı sıra özel yem üretimleri de yapıyor. Teknik donanımı yüksek, kendini sürekli geliştiren genç, dinamik ve azimle çalışan bir ekiple, Ömer Matlı Akademi ve Uludağ Üniversitesi’nin de desteğiyle ürün, bilgi ve hizmet kalitesini sürekli artırıyor.