Değerlerimiz

SAYGI

İnsana, yani tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize; öte yandan çevreye ve ürünlerimizi tüketen hayvanlara, yani hayata saygı duyuyor ve onların haklarını gözetmeye özen gösteriyoruz. Ürün ve uygulamalarımız daima bu kaide üzerinde kurgulanmaktadır, böyle olmaya devam edecektir.

TEVAZU

İşimizi en üst kalite ve gayretle yapıyor, ancak bu konuda bizden daha iyiler olabileceğini göz ardı etmeden daima daha iyisini arıyoruz. Kurum olarak kibirden her şekilde kaçınıyor, ilişkilerimizin zarafetle yürütülmesi ve tamamlanmasına çalışıyoruz. Toplumdan fayda sağlamayı değil, topluma hizmeti esas tutuyoruz.

SADAKAT VE SAHİPLENME

Ülkemize, şirketimize, işimize, ekibimize ve markalarımıza gönülden bağlıyız, sadakatle çalışıyoruz. İşimizin hiçbir alanını ayırmadan sahipleniyoruz. Biz birbirine bağlı ve güçlü bir ekibiz.

ÇEVİKLİK

Faaliyet göstermekte olduğumuz pazarlardaki dinamik koşullara uyum sağlayabilen, yeni iş biçimlerine hızla adapte olabilen, yeni fırsatları hemen ele alıp değerlendirebilen, farklı görevlere içimizden farklı ekipler çıkararak çevik görev güçleri halinde çalışabilen bir organizasyon olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

ADALET

Temasta bulunduğumuz herkesle ölçülü ve karşılıklı dürüst kazanca odaklı bir ilişki kurmayı ve bunu sürdürmeyi benimsiyoruz. Yalnızca kendi çıkarlarımızı öne çıkarmayı değil, her paydaşımıza fayda sağlamayı, kararlarımızın sonuçlarına sahip çıkarak kârda ve zararda adalet çizgisinden ayrılmamayı şiar ediniyoruz.