Proyem Nedir ?

Kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmayı ilke edinen Matlı, Türkiye ve dünya tarım borsalarını yakından izlerken yurtiçinde ve yurtdışındaki etkin ve profesyonel çözüm ortaklarıyla dünyanın dört bir yanından hammadde tedariki sağlamaktadır.

Sağladığı hammaddeyi kendi entegrasyonunun yanı sıra, yem sektörünün kullanımına da sunan ve kaliteli ürünün kaliteli hammaddeyle mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Matlı, hammadde kaynakları ve çeşitleri konusunda sürekli araştırma içerisindedir. Yüksek teknolojiyle donatılmış laboratuvar sayesinde alternatif hammadde seçenekleri, gelişmiş proseslerle analizlere tutularak değerlendirilmektedir.

Kalitenin her aşamada güvence altına alındığı Karacabey, Konya, Samsun, Gaziantep, Çorlu,Turgutlu, Burdur ve Polatlı üretim tesislerinde, büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı yemlerinin yanı sıra özel yem üretimleri de yapılmaktadır. Proyem ürün markası, Matlı’nın geçmişten bugüne gelen bakış açışı ile yetiştiricinin kazanmasına odaklı hizmet ve kalite çıtasını koruyacak ve yükseltecek bir marka olarak yola çıkmıştır. Bu amaçla teknik donanımı yüksek, kendini sürekli geliştiren genç, dinamik ve azimle çalışan bir ekiple kurulan Proyem, Ömer Matlı Akademi ve Uludağ Üniversitesi’nin desteğiyle ürün, bilgi ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır.