Perfective Nedir ?

Dünyanın en zor işlerinden bir tanesi sığır beslemesidir. Çünkü sığırların beslenme ihtiyaçları; ırk, yaş, fizyolojik durum ve iklim gibi çeşitli faktörlerin etkisi altındadır. Tüm bu faktörlerin de göz önüne alındığı sağlıklı ve dengeli olarak hazırlanmış bir rasyon, uzun ömürlü ve yüksek performanslı sürü oluşturulmasında son derece önemlidir.

Perfective ürünleri, bilimsel referanslar temelinde hazırlanmış yüksek miktarda vitamin ve mineral içeren tamamlayıcı yem ürünleridir. Dolayısıyla hayvanların ömür ve performanslarını arttırarak onlardan elde edilen ürünlere değer katar.

Perfective ürünlerinin her biri farklı amaçlara hizmet eder. Perfective, rasyonlarda protein kalitesini arttırmaktan, enerji değerini yükseltmeye; güçlü bir vitamin ve mineral desteği sağlamaktan, silaj kalitesini arttırmaya kadar pek çok etkisi olan geniş ürün yelpazesiyle kazancınıza destek olmaya hazır.

Perfective ürünleri daha verimli ve kârlı hayvancılık yapmanıza yardımcı olur. Perfective, hayvanınıza ömür, ürününüze değer katar.

Vitamin ve minerallerin hayvanların sağlığı için önemi büyüktür ve eksikliği olumsuz etkilere yol açar.