Ham Madde Grubu

Ham Madde Grubu

Ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, uzman personellerimiz ile laboratuvarlarımızda kontrolleri yapılmış kalite standartları yüksek ürünler tedarik ediyoruz.

Matlı, profesyonel organizasyonu ve satın alma gücüyle, Türkiye’nin önemli bir ham madde tedarikçisi konumundadır. Emeğin kazanca dönüşmesi adına dünya piyasalarıyla entegre olan Matlı, en kaliteli ham maddeleri, en ekonomik ve en hızlı servisiyle ülkemiz yem sektörünün kullanımına sunmaktadır.

Matlı, satın alma organizasyonu ile rekabetçi kimliğinin gelişmesinde etkin bir güç oluşturmaktadır. Yüksek kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmayı ilke edinen Matlı, Türkiye ve dünya tarım borsalarını yakından izlemekte, yurt içinde ve yurt dışındaki etkin  ve profesyonel çözüm ortaklarıyla dünyanın dört bir yanından ham madde tedariki sağlamaktadır. Sağladığı ham maddeyi kendi entegrasyonunun yanı sıra, yem sektörünün kullanımına da sunmaktadır.

Kaliteli ürünün, kaliteli ham maddeyle mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Matlı, ham madde kaynakları ve çeşitleri konusunda sürekli araştırma içerisindedir. Yüksek teknoloji ile donatılmış laboratuvarları sayesinde, alternatif ham madde seçenekleri  analiz edilerek değerlendirilmektedir.