Yılın Yem Üreticisi Ödülü, Proyem Markası ile Matlı A.Ş.’ye Verildi

Matlı Yem, ‘Yılın Yem Üreticisi’ unvanıyla ‘2015 Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Matlı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, “Bu başarıda emeği olan çalışanlarımız ile birlikte tüm yetiştiricilerimize teşekkür ederiz” dedi.

BURSA- Matlı Yem, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği (ATÜKDER) tarafından düzenlenen ‘Avrasya Kalite Ödül Töreni’ kapsamında hayvan yemi üreticileri kategorisinde kalite ödülüne lâyık görüldü.

ATÜKDER tarafından tüketicilerin güven değerlerinden yola çıkılarak gerçekleştirilen ödül törenine birçok ünlü firma ve sanatçı katıldı. Dernek tarafından, her yıl tüketici memnuniyeti araştırılarak akılda kalan marka, tüketiciye sağladığı güven ve kalite ile sektöründe öne çıkan firmaları değerlendirdiği törende, Matlı Yem ‘Yılın Yem Üreticisi’ unvanıyla ‘2015 Tüketici Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü, Matlı Yem adına Pazarlama Direktörü Yasemin Eren aldı.

İstanbul Armonipark’ta düzenlenen törende Matlı Yem’in ödülünü Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Osman Doğan verirken Matlı Yem’in başarılarının devamını diledi.

Matlı Yem’in Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ödüllendirilmesinden mutlu olduklarını belirten Matlı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, “Türkiye’nin 207’inci büyük firması ve en büyük yem üreticilerinden birisi olarak, bu yıl ilk kez hayvan yemi üreticileri kategorisinin ilave edildiği törende ödüle layık görülmüş olmak bizim için memnuniyet veren bir durum. ‘Yılın Yem Üreticisi’ ödülünü Proyem’e layık gördükleri için Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği’ne ve bu başarıda emeği olan çalışanlarımız ile birlikte tüm yetiştiricilerimize teşekkür ederiz” dedi.